Trivia

Sám hovorím že som mäsožrút a konzument sladkostí.

Prívarky a cestoviny nie sú mojou parketou. No snažim sa stravovať zdravo. Rád obdarúvam druhých či už láskov alebo priatelskými maličkosťami. Priležitostný pohárik neodmietnem, chutí mi Martini a Hubert De luxe.

Nejaká tá “žúrka” je rovnako vítaná. Rád sa chodím stravovať do reštaurácií ale mamina kuchyňa je aj tak najlepšia :)

Nechcel som byť čašníkom – barmanom, vždy mi veľmi záležalo aby som sa stal managerom nejakej prevádzky. “no podarilo sa”

Mama mi je do dnes vzorom svojou pokorou a čestnosťou.

Naučila ma ľudskosti a večnému optimizmu. Vždy sa veľmi teším zo svojich všetkých úspechov. Ako dieťa som bol vždy samostatný a to mi prirástlo do dnes. Od malička som vyrastal so svojou sestrou ako aj so starším kolektívom kamarátov. Kedže som sa narodil v mesiaci apríl som taký menší “cvok”. Prekáža mi zima a sneh ale milujem slnečné počasie a teploty nad 25.C. Internet vnímam ako svoju prácu a zábavu. Dve ranné cigarety a káva znamená pre mňa štart do nového dňa. Ďaleko pred všetkými fyzickými proporciami je pre mňa dôležitejšie aby ženy či dievčatá mali v očiach iskru a dokonalý úsmev.

Považujem sa za moderného muža, láska a dôvera sú v mojom hodnotovom rebríčku na prvom mieste. Bez vodičäku nedokážem prejsť ani pár kilometrov.

Som nervózny keď niečo nemám v poriadku (dane , faktúry, účty). Naštastie mi zdravie slúži, no za vážnejšie ochorenie považujem moje kŕčové žily.

Ako dieťa som mal veľmi veľa rôznych zvierat a mám ich do dnes. Mám dvoch psov Katy a Mandy, suchozemskú korytnačku a papagája. Mám veľmi rád zvieratá.

Snažim sa žiť tak, akoby to mal byť posledný deň môjho života.
Authentic Tradition
Stanislav Zemánek

Made by UMIO. All rights Reserved.

Follow me